LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEGLĄDU FORM DOKUMENTALNYCH


XVI OGÓLNOPOLSKI NIEZALEŻNY PRZEGLĄD FORM DOKUMENTALNYCH

NURT 2010

22 -26 LISTOPADA 2010

KIELCE

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEGLĄDU FORM DOKUMENTALNYCH

(W KOLEJNOŚCI POKAZÓW)

WTOREK – 23 LISTOPADA

 

9:00 – 11:00

I POKAZ KONKURSOWY

OPOWIEŚCI (NIE TYLKO) KATYŃSKIE

 

  1. OPOWIEŚĆ KATYŃSKA – REŻ. JÓZEF GĘBSKI
  2. PRYWATNE ŚLEDZTWO MAJORA ZAKIROWA – REŻ. JAROSŁAW MAŃKA
  3. MAM PRAWO TU STAĆ – REŻ. MICHAŁ BROŻONOWICZ
  4. PAWEŁ Z TARSU. POJEDNANIE ŚWIATÓW – REŻ. GRZEGORZ MISIEWICZ

 

12:00 – 14:00

II POKAZ KONKURSOWY

OBRAZY ŻYCIA

  1. PODSŁUCHANE ŻYCIE – REŻ. KRYSTYNA MOKROSIŃSKA
  2. ALA Z ELEMENTARZA – REŻ. EDYTA WRÓBLEWSKA
  3. OBRAZY Z FABRYKI ŚMIERCI – REŻ. MAŁGORZATA IMIELSKA

 

17:30 – 19:30

III POKAZ KONKURSOWY

PRAWDA, DOBRO I PIĘKNO

  1. PRAWDA, DOBRO I PIĘKNO. FILM O BOGDANIE PORĘBIE. – REŻ. KSAWERY SZCZEPANIK
  2. KOLBA, NA SZCZĘŚCIE – REŻ. TOMASZ DROZDOWICZ, MARIA NOCKOWSKA
  3. JUŻ NIE ZAPOMNISZ MNIE – REŻ. MAREK MALDIS

 

 

PROWADZENIE POKAZÓW: ANDRZEJ KOZIEJA

ŚRODA – 24 LISTOPADA

 

9:00 – 11:00

IV POKAZ KONKURSOWY

DEZERTERZY

  • ZESTRZELONY NAD CZECHOSŁOWACJĄ – REŻ. JERZY MORAWSKI
  • DEZERTERZY – REŻ. JERZY ZIĘTY
  • TATA ZZA ŻELAZNEJ KURTYNY – REŻ. KRZYSZTOF RZĄCZYŃSKI

 

12:00 – 14:00

V POKAZ KONKURSOWY

ŚWIAT WEDŁUG…

  1. NOWOHUCKA KRONIKA FILMOWA – REŻ. JERZY RIDAN
  2. DO DNA – REŻ. MACIEJ GŁOWIŃSKI
  3. PRZYJACIELE – REŻ. BARBARA JAWORSKA, PIOTR WĄSIŃSKI
  4. LECH MAJEWSKI. ŚWIAT WEDŁUG BREUGHLA – REŻ. DAGMARA DRZAZGA
  5. IMU – JESTEM TOBĄ – REŻ. ARTUR JÓZEFOWSKI
  6. JAK ANTONISZCZAK ROBIŁ ŚWIAT – REŻ. MALINA MALINOWSKA – WOLLEN
  7. ARCYŚLĄZAK (Z CYKLU ETNICZNE KLIMATY) – REŻ. WALDEMAR JANDA
  8. KONIEC SEZONU – REŻ. OSKAR KOZŁOWSKI

 

17:30 – 19:30

VI POKAZ KONKURSOWY

GDZIE JEST TEN DOM

  1. AFRYKA MOJEGO DZIECIŃSTWA – REŻ. EWA MISIEWICZ
  2. DOM – REŻ. DOROTA PETRUS, BOGDAN LĘCZNAR
  3. ALEKSANDRA JEDZIE DO POLSKI – REŻ. JACEK WASILEWSKI, ALBERT JAWŁOWSKI

 

PROWADZENIE POKAZÓW: KRZYSZTOF MIKLASZEWSKI

 

 

CZWARTEK – 25 LISTOPADA

 

9:00 – 11:00

VII POKAZ KONKURSOWY

MUZYCZNE ŚCIEŻKI ŻYCIA

  1. I RAZ, I DWA, I TRZY… – REŻ. IZA SZUKALSKA
  2. KOMEDA – MUZYCZNE ŚCIEŻKI ŻYCIA – REŻ. CLAUDIA BUTHENHOFF – DUFF
  3. STAL AKT NITY – REŻ. JOANNA JARZĄBEK
  4. HARMONIA CHAOSU – REŻ. JAN SOSIŃSKI

 

 

12:00 – 14:00

VIII POKAZ KONKURSOWY

OCZEKIWANIA

  1. AFGANISTAN – TEN I TAMTEN CZAS – REŻ. HENRYK JANTOS
  2. EXIT AFGANISTAN – REŻ. MARIUSZ PILIS
  3. CZEKAJĄC NA DESZCZ – REŻ. MACIEJ GÓRSKI

 

 

17:30 – 19:30

IX POKAZ KONKURSOWY

POLSKA NA PLUSIE?

  1. KERN – REŻ. GRZEGORZ KRÓLIKIEWICZ
  2. POLAND – COUNTRY IN PLUS – REŻ. PIOTR OWCZARSKI
  3. BALCEROWICZ. GRA O WSZYSTKO – REŻ. ANDRZEJ FIDYK, ANNA WIĘCKOWSKA

 

 

PROWADZENIE POKAZÓW: MARIAN CURZYDŁO