Angielski z nativem – najważniejsze zalety

polski lektor

O konwersacjach z native speakerami wspomina się współcześnie sporo, a zajęcia prowadzone przez osoby, dla których język angielski to język ojczysty, są niebywale dostępne. Język angielski z native speakerem, pod okiem dobrze przygotowanego dydaktyka, może zapewnić uczniom unikalne korzyści. Oto najistotniejsze zalety nauki języka angielskiego z native speakerem.

Z nativem podejmujesz ambitne wyzwania

W momencie kiedy kurs angielskiego prowadzi polski lektor, chęć mówienia do niego w ojczystym języku jest częsta. Kurs angielskiego z nativem jest wyzwaniem i motywacją, które szybko zaczynają przynosić pozytywne efekty. Właściwy native speaker wie, jak przekonać Cię do mówienia po angielsku.

Nauka angielskiego z nativem to lepszy wymowa

Dzisiaj trudno stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już orientacyjnie kilkaset. Jeśli fascynuje Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native speakera z USA. Jeżeli Twoim celem jest szkolenie brytyjskiego akcentu, postaw na native speakerów pochodzących z Wielkiej Brytanii. Różnice w amerykańskim i brytyjskim angielskim występują także w języku pisanym, więc native speaker może wykonać proofreading i korektę tekstu – https://talkback.pl/proofreading-i-korekta-tekstow.

Native uczy interesujących faktów

Konwersacje  o tym co lubisz robić mogą być zauważalnie krótszą, a także bardziej przyjemną drogą do edukacji językowej. Poza tym nauka języka robi się zasadniczo prostsza, kiedy poznajesz, że Twój lektor jest ciekawym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych tematów.

Z native speakerem jesteś pewny swoich umiejętności językowych

Ucząc się angielskiego przez zajęcia z native speakerem (np. podczas kursu angielskiego online w TalkBack) systematycznie doskonalisz swój język. Prowadząc rozmowę z native speakerem ćwiczysz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Konwersacje z nativem to styczność z autentycznym językiem angielskim

Im bardziej żywy jest język, z którym masz styczność, tym prędzej osiągniesz swój cel.  Konwersacje z nativem to forma edukacji, w której kreujesz realną sytuację rozmowy i możesz ciągle poprawiać błędy.