Czas na metamorfozę!

kobieta

Wiele z nas marzy, aby poddać się metamorfozie wizerunku. Korekcja zmarszczek, wypełnienie ust, modelowanie twarzy, poprawa kondycji skóry – wszystkie te zabiegi pozwalają odmienić twarz. Przedstawiamy efekty metamorfozy zorganizowanej przez Kliniki Ziemlewski we współpracy z gabinetem Dr Karolina Pazera – Medycyna Estetyczna. Jakie zabiegi przeprowadzono? Jakie efekty osiągnięto? 

Kompleksowa przemiana

O tym, dlaczego warto poddać się metamorfozie z zakresu medycyny estetycznej z pewnością doskonale wie pacjentka, która zdecydowała się poddać metamorfozie z Revanesse® – Jak każda kobieta mam swoje kompleksy. Marzyłam o tym, żeby coś zmienić i znów poczuć się dobrze we własnej skórze. Jak widać, marzenia się spełniają – powiedziała pacjentka. Metamorfoza, której się poddała, obejmowała zabiegi iniekcyjne twarzy. Przeprowadził je dr Krzysztof Ziemlewski i dr Karolina Pazera. Aby efekty były spektakularne specjaliści zdecydowali się na wykorzystanie preparatów w kilku wskazaniach, tak aby uzyskać pełen efekt odmłodzenia i odświeżenia skóry. – Chcieliśmy zorganizować metamorfozę, żeby ktoś poczuł się lepiej. Każde z nas specjalizuje się w swoim małym elemencie na twarzy, dlatego według mnie tworzymy duet doskonały. Ja zajmę się ustami (które w tym przypadku są bardzo trudne) i okiem. Dr Ziemlewski środkową częścią twarzy – powiedziała dr Pazera.

Wypełnianie i wolumetria

Pacjentka podczas wizyty w gabinecie otrzymała kompleksowy i konkretny plan na piękny i młody wygląd. Aby nadać twarzy młodzieńczego uroku, wypełniono i wymodelowano usta przy pomocy Revanesse® Kiss. To biodegradowalny żel kwasu hialuronowego o specjalnie opracowanej formule przeznaczonej do iniekcji w delikatne i wrażliwe okolice ust. W celu zniwelowania doliny łez dr Karolina Pazera zastosowała Revanesse® Ultra, który pozwolił wypełnić tą niezwykle delikatną i wrażliwą okolicę. Zastosowanie preparatu w tym obszarze zmniejszyło zagłębienia w skórze, dzięki temu twarz stała się bardziej wypoczęta i odmłodzona. Aby przywrócić naturalną objętość twarzy do zabiegów wolumetrycznych dr Krzysztof Ziemlewski wykorzystał Revanesse® Contour™. Zastosowanie produktu pozwoliło złagodzić rysy twarzy, nadać im młodzieńczej objętości, zniwelować zapadnięcia w okolicach policzków i wymodelować brodę. Dzięki temu twarz nabrała młodego i delikatnego wyglądu.

Dlaczego Revanesse®?

To nowoczesne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, które pozwalają szybko i skutecznie wypełnić zmarszczki i bruzdy oraz uzupełnić zaniki tkanki będące objawem starzenia się skóry. Świetnie korygują niedoskonałości, umożliwiając np. niechirurgiczną korektę nosa czy podbródka, zapewniają przy tym natychmiastowy efekt i krótki okres rekonwalescencji. Wśród produktów znajdziemy Revanesse® Kiss przeznaczony do korekcji ust, Revanesse® Contour™ do modelowania owalu twarzy, Revanesse® Ultra do wypełniania głębszych zmarszczek i bruzd oraz Revanesse® Pure do mezoterapii i biorewitalizacji skóry, niebędący wypełniaczem. Od września 2021 r. do dużych ubytków wolumetrycznych dostępny będzie nowy preparat Revanesse Shape.