Drewniane długopisy reklamowe – eko alternatywa dla plastiku. Zobacz, jak je zamówić!

promowanie firmy

promowanie firmyDługopisy są jednymi z najczęściej zamawianych gadżetów reklamowych, które dzisiaj można znaleźć w ofercie wielu producentów. Teraz dostępne są one nie tylko jako plastikowe, ale również drewniane. Zobacz, kiedy warto je kupić i jak złożyć na nie swoje zamówienie!

Drewniane długopisy – jak są zbudowane?

Długopis jako artykuł piśmienniczy zbudowany jest z kilku zasadniczych elementów, różniących się również pod względem ich formy.

W długopisie znajduje się wkład pozwalający na pisanie. Również zawiera on obudowę. Dodatkowo może mieć przycisk wysuwający wkład oraz uchwyt.

Do wykonania obudowy długopisów używane są różne materiały. Te najtańsze produkowane są z plastiku, natomiast te wyższej klasy z cięższego metalu. Teraz w sprzedaży można też znaleźć długopisy drewniane, które wykończone są naturalnym drewnem. Do ich wykonania używane są drewna wielu gatunków roślin, na przykład bambusowe, sosnowe.

Dla kogo drewniane długopisy reklamowe?

Długopisy reklamowe są bardzo popularnymi rodzajami gadżetów, ponieważ są praktyczne i niedrogie. W jakiej sytuacji warto zdecydować się na długopisy drewniane?

Przede wszystkim długopisy drewniane reklamowe rekomendowane są dla firm, które przez wybór takich gadżetów chciałyby podkreślić swoje przywiązanie do wartości jak ekologia, dbałość o naturę, zero waste czy naturalność.

Z tego względu są one bardzo popularne wśród firm działających w branżach jak kosmetyczna, chemiczna, odzieżowa, spożywcza.

Jakie są rodzaje długopisów drewnianych?

Podobnie jak w przypadku długopisów metalowych i plastikowych także długopisy drewniane są dostępne w wielu wariantach pod względem ich wyglądu oraz funkcji.

W najniższych cenach można zakupić długopisy drewniane – https://oznakowane.com/oferta/artykuly-pismiennicze/dlugopisy-reklamowe bez przycisków służących do wysuwania wkładów. Nieco droższe są długopisy z przyciskami, które również kupowane są najczęściej przez firmy. Można znaleźć je w różnych wariantach wzorniczych, a więc warto zapoznać się bliżej z dostępnymi propozycjami.

Na uwagę zasługują ponadto długopisy drewniane znajdujące się w zestawach piśmienniczych. W tym przypadku można przygotować atrakcyjnie wyglądający podarunek składający się z kilku produktów w dekoracyjnym opakowaniu.

Gdzie można kupić długopisy drewniane reklamowe?

W sprzedaży długopisy drewniane dostępne są dzisiaj w wielu firmach, dlatego też można zakupić je stacjonarnie albo zdecydować się na zamówienie ich online.

By zakupić długopisy drewniane z grawerunkiem na drewnie, trzeba również przekazać do firmy produkującej takie akcesoria projekt graficzny.