Łazienka z sypialnią

wystroj wnetrz

wystroj wnetrzTo nieszablonowe rozwiązanie ma swoich zwolenników, jednak sprawdzi się na większej powierzchni: w domach, loftach czy wielkometrażowych apartamentowcach i nowoczesnych blokach. Łazienka zamienia się w salon kąpielowy i w połączniu z sypialnią tworzy oryginalne pomieszczenie.

Połączenie sypialni z łazienką to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę. Dzięki niemu zyskujemy dodatkową, intymną przestrzeń na wyłączność, w której możemy poddawać się nie tylko zabiegom higienicznym, ale która zapewni pełnię relaksu po długim i ciężkim dniu. Pamiętajmy, że decydując się na nie mamy dwie możliwości – możesz stworzyć jedną przestrzeń sypialniano-łazienkową bądź usytuować łazienkę tuż przy sypialni i zaprojektować wejście do niej z sypialni. Taką aranżacje wybierają najczęściej osoby młode. Wrodzona subtelność i fantazja do tego odrobina przebojowości – te cechy opisują posiadaczy łazienki z sypialnią. Jesteś jednym z nich?

Wizja i technologia SANPLAST S.A.

Prywatna łazienka może być zaprojektowana na mnóstwo sposobów. Oferta SANPLAST S.A. umożliwia dobranie idealnych produktów pod indywidualne potrzeby. Wizja Klienta i jego komfort to priorytet. Zaplecze produktowe marki zapewnia swobodę aranżacyjną. Mnogość wzorów, kształtów, wymiarów kabin prysznicowych i wanien zapewnia dopasowanie produktu praktycznie do każdej łazienki. Prestiż jaki niesie za sobą łazienka z sypialnią przykuje uwagę każdego.

Odwaga, artyzm i finezja

„Pewność siebie, poczucie własnej wartości – osoby o tych cechach charakteru pokuszą się o stworzenie przestrzeni sypialnianej ze strefą kąpieli. Kąpiel pod prysznicem za transparentnym szkłem kabiny typu Walk-In staje się nowym wymiarem relaksu. W dodatku posiadając sypialnię ze strefą prysznicową, nie jesteśmy zamknięci w osobnym pomieszczeniu. Klienci decydują się na to, gdy w domu posiadają dodatkową łazienkę tzw. główną. W takim wypadku łazienka w sypialni jest elementem dopełniającym całość.” – podkreśla Małgorzata Hulisz – Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA

Każdy z nas wyobrażając sobie swój wymarzony dom kieruje się wyobraźnią i swoimi potrzebami. Wybierając nowatorskość, wybierasz SANPLAST S.A.