Najnowsza kolekcja FILA w GO Sport

kolekcja fila

Tak zwany athleisure wear, czyli sportowa, komfortowa odzież, dedykowana ćwiczeniom, ale wykorzystywana też do codziennego użytku, od kilku sezonów pojawia się w zestawieniach top trendów. Projektanci doskonale wiedzą, że walory takich ubrań docenia się już nie tylko na siłowni, ale z powodzeniem można wykorzystywać je do casualowych look’ów i modnie łączyć z eleganckimi elementami lub całą stylizacje opierać na ich podstawie.

W ostatnim czasie to właśnie wygodna, minimalistyczna odzież była tą najbardziej przydatną, a noszenie tego typu ubrań przez dłuższy czas, sprawiło, że trudno z nich zrezygnować. Chociaż rozstanie wcale nie musi być konieczne, nawet gdy mowa o wyjściowych stylizacjach, które można tworzyć wykorzystując bardzo proste, ale też przyciągające wzrok propozycje od FILA.

To brand, który cieszył się wyjątkową popularnością w latach 90., kiedy tworzono kolekcje we współpracy z raperami, takimi jak Tupac Shakur. Dzisiaj marka przeżywa swoje odrodzenie, a jej charakterystyczny styl, opierający się na spójnej kolorystyce (bieli, granacie i czerwieni), schematycznym łączeniu barw i epatowaniu logiem, przemawia do miłośników mody i inspiruje najbardziej wybitnych projektantów do tworzenia kolekcji w kooperacji z marką.

Wybrane modele z nowej kolekcji FILA dostępne są teraz w GO Sport

Bluzy, koszulki, akcesoria, a także kąpielówki i kostiumy tej oldschoolowej marki można zakupić po przecenionych o ponad 20% cenach i cieszyć się ponadczasowymi elementami garderoby przez lata.