Rodzinne Podolany dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi

dwoje ludzi przed blokiem

Tworząc inwestycję na poznańskich Podolanach, firma Sky Investments gwarantuje nabywcom domów szeregowych i mieszkań dwupoziomowych więcej przestrzeni, pozostając tym samym nadal w granicach miasta. Rodzinne Podolany, zlokalizowane przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu to idealne rozwiązanie na przykład dla rodzin z dziećmi.

Od momentu premiery w styczniu 2019, osiedle Rodzinne Podolany zyskało dużą popularność wśród osób poszukujących dwupoziomowego mieszkania w zabudowie szeregowej, bądź domu. Po pierwsze, Podolany to lokalizacja lubiana od lat. Na miejscu jest pełne zaplecze handlowo-usługowe. Po drugie, propozycja Sky Investments wyróżnia się, ponieważ dotąd brakowało w granicach miasta lokali w zabudowie szeregowej. Ponadto inwestycja Rodzinne Podolany to estetyka, bezpieczeństwo (osiedle zamknięte), pełna architektura (chodniki, oświetlenie, drogi wewnętrzne) i przemyślany układ pomieszczeń, przez co należy rozumieć m.in. aż 3 sypialnie na piętrze każdego domu, czy mieszkania. Docelowo, w ramach całej inwestycji w dziewięciu szeregach znajdzie się 99 lokali, zarówno mieszkań dwupoziomowych z tarasem na dachu, jak i domów z ogrodem. Duża część osiedla została oddana do użytku, kolejne lokale niebawem trafią w ręce nabywców. Jednocześnie trwa sprzedaż IV etapu osiedla. – Zainteresowanie naszą ofertą jest spore. To ostatnia szansa, by zarezerwować własny dom i w przyszłości zamieszkać na Rodzinnych Podolanach – informuje Katarzyna Piwczyńska, z biura sprzedaży Sky Investments.

Lokalizacja dla rodzin

Warto podkreślić, że wśród nabywców lokali z poszczególnych etapów inwestycji, nie brakuje rodzin z dziećmi. Ta grupa klientów, poszukując swojego miejsca do zamieszkania, zwraca uwagę na to, by zapewnić każdemu optymalną przestrzeń. Projekt dwupoziomowego mieszkania na Rodzinnych Podolanach zakłada podział na parter z salonem i aneksem kuchennym oraz piętro z trzema sypialniami. Takie rozwiązanie jest przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę” i spodobało się wielu klientom. W kontekście przestrzeni, ważne będzie otoczenie, to znaczy: niska zabudowa, najlepiej jednorodzinna, zarówno w ramach inwestycji, jak i w sąsiedztwie. Na osiedlu budowanym przy ul. Heleny Rzepeckiej powstanie plac zabaw, a o tym, że ma to znaczenie dla przyszłych mieszkańców, przede wszystkim tych najmłodszych, nikogo nie trzeba przekonywać. – Całość udogodnień uzupełni mała architektura oraz zamknięta konwencja osiedla. To wpływa pozytywnie na komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dla naszych klientów, a co za tym idzie, również dla nas, są to wartości kluczowe przy tworzeniu inwestycji – podkreśla Katarzyna Piwczyńska z firmy Sky Investments.

Podolany, jako część poznańskich Jeżyc, oferują swoim mieszkańcom najważniejsze udogodnienia. Funkcjonuje tutaj kilkanaście placówek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Przy ulicy Strzeszyńskiej znajduje się Galeria Podolany, gdzie można załatwić najważniejsze sprawy. Okolica sprzyja wycieczkom rowerowym. – Wyjeżdżając z naszego osiedla, ścieżką rowerową przy ulicy Strzeszyńskiej dojedziemy nad Strzeszynek i Rusałkę, czyli dwa jeziora uwielbiane przez poznaniaków – mówi Katarzyna Piwczyńska.

Dziś kluczem do tego, by trafić w gusta klientów jest spełnienie wielu czynników, do których z pewnością należą: ciekawy, funkcjonalny projekt osiedla i poszczególnych mieszkań, wysoki standard, solidność wykonania, dogodna lokalizacja z dostępem do infrastruktury miejskiej oraz terenów zielonych. – Wybierając dewelopera, klienci liczą na wysoką jakość życia, a mieszkanie stanowi dla nich ważną inwestycję – podsumowuje Katarzyna Piwczyńska z firmy Sky Investments.