Zawsze stawiasz na modne kolory? Dowiedz się, jakie koszulki męskie są modne w tym sezonie

Nadchodzi kolejny sezon, a wraz z nim modne kolory, które już teraz są widoczne na wybiegach mody. Część z nich to zupełne nowości, inne natomiast pozostają w trendach od kilku lat. Nie masz czasu na śledzenie wszystkich pokazów, a jednocześnie zależy Ci na dobrym wyglądzie? Oto kolory, na które powinieneś postawić w tym sezonie.

Modne męskie T-shirty w intensywnym kolorze

Aktualnie wybiegi najpopularniejszych domów mody to prawdziwa fuzja kolorów. Pełno na nich odważnych stylizacji, które powoli przebijają się do mainstreamu. Mimo wszystko prawdopodobnie długo jeszcze będziemy musieli czekać na to, aż Polacy zdecydują się zaadaptować tę modę. Wciąż panuje u nas zachowawczy styl i dopiero z pewnym opóźnieniem decydujemy ubierać się tak, jak nasi zachodni sąsiedzi. To dobra informacja dla Ciebie! Możesz stać się prekursorem mody w swoim otoczeniu. W tym sezonie najbardziej popularne będą:

  • czerwone i różowe koszulki młodzieżowe męskie – choć ten kolor jeszcze kilka sezonów temu był przypisywany płci pięknej, to obecnie na dobre zagościł w modzie męskiej; nie obawiaj się tych barw w swojej garderobie;
  • żółte męskie koszulki polo – to wyrazisty kolor, dlatego mając go na sobie, z pewnością nie pozostaniesz niezauważony; doskonale pasuje do ciemniej karnacji i brązowych włosów;
  • zielone męskie koszulki w jaskrawym odcieniu – to również propozycja niemalże tak samo odważna jak żółty kolor, jednak polecana przede wszystkim blondynom;
  • granatowe i fioletowe koszulki męskie – jedne z najbardziej stonowanych, ale modnych barw w tym sezonie; możesz je założyć wówczas, kiedy wybierasz się na ważne spotkanie.

Jak łączyć intensywne kolory w nadchodzącym sezonie?

W tym sezonie królują intensywne barwy, a to oznacza, że ich stylizacja nie należy do najłatwiejszych. Jak dobierać do siebie poszczególne elementy garderoby, aby uniknąć wrażenia przesytu? Obecnie modny jest tzw. total look, czyli tworzenie stylizacji w jednym kolorze. Możesz więc przykładowo założyć żółtą koszulkę męską i żółte spodnie, aby uzyskać spójny efekt. Gdy chcesz nieco bardziej poszaleć, to postaw na koszulki męskie we wzory. Choć nieco trudniej je stylizować, to jest to wyjątkowo modny element garderoby. Możesz połączyć je z czarnymi jeansami, chinosami, dresami lub krótkimi spodenkami. Stonują one kolorową górę stylizacji. Dobrym pomysłem jest także wybór jednego z kolorów, który znajduje się na męskiej koszulce, a następnie dobór spodni o identycznym kolorze.

Modne T-shirty męskie – klasyka wciąż pozostaje w modzie

Pomimo tego, że na wybiegach rządzą intensywne barwy, to nic nie wskazuje na to, aby klasyczne kolory miały odejść w zapomnienie. Wciąż warto mieć w swojej garderobie czarny, biały czy szary T-shirt męski. W takich odcieniach zawsze wygląda się stylowo. Ponadto są one wyjątkowo łatwe w stylizacji, ponieważ niemalże każdy element garderoby w połączeniu z nimi będzie wyglądał doskonale. Świetnie sprawdzą się również wówczas, kiedy będziesz potrzebował szybko coś na siebie założyć i w pośpiechu wyjść z domu.